Oficjalna strona
·
plazujemy.pl
Wejście na plażę UM-42
Opis
Wejście na plażę UM-42 to atrakcja turystyczna w mieście Sarbinowo. Pełny adres: Leśna 5, 76-034 Sarbinowo, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 99 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,64. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Wejście na plażę UM-42?
Klienci ocenili Wejście na plażę UM-42 na 4,8 / 5 na podstawie 99 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,64. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Wejście na plażę UM-42 jest otwarte?
Wejście na plażę UM-42 jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Wejście na plażę UM-42?
Najmniej tłoczno w Wejście na plażę UM-42 bywa w niedziela około godziny 09:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak dojechać do Wejście na plażę UM-42?
Wejście na plażę UM-42 znajduje się pod adresem: Leśna 5, 76-034 Sarbinowo, Poland w mieście Sarbinowo. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★85
4★7
3★6
2★0
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
22 sierpnia 2025
- czystość
★
★
★
★
★
17 sierpnia 2025
- czystość
- świetne
- klimat
★
★
★
★
★
3 sierpnia 2025
- klimat
- polecam
- fantastyczny
★
★
★
★
★
6 sierpnia 2023
- czystość
- świetne
- miejsce
★
★
★
★
★
21 lipca 2023
- czystość
★
★
★
★
★
19 czerwca 2022
- czystość
- pięknie
- dzieci
Oferta i udogodnienia
Brak parkingu dla wózków, Dobre dla dzieci.