Przejdź do treści

Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza

Sokołów Podlaski·★4,52 · na podstawie 162 opinii

Opis

Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza to pizzeria w mieście Sokołów Podlaski. Pełny adres: Wolności 19a, 08-300 Sokołów Podlaski, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 162 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,52. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: na wynos, na miejscu, kolacja, dla samotnych gości.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza?
Klienci ocenili Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza na 4,9 / 5 na podstawie 162 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,52. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza jest otwarte?
Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza?
Najmniej tłoczno w Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza bywa w poniedziałek około godziny 12:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza oferuje dostawę lub wynos?
Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Jakie udogodnienia oferuje Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza?
Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza oferuje m.in.: na wynos, na miejscu, kolacja, dla samotnych gości, szybkie danie, małe dania. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza?
Cinquecento – Pizza Rzemieślnicza znajduje się pod adresem: Wolności 19a, 08-300 Sokołów Podlaski, Poland w mieście Sokołów Podlaski. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★150
4★7
3★3
2★1
1★1

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 8 lipca 2026
  • pizza
  • miejsce
  • pyszne
★ ★ ★ ★ ★ 30 czerwca 2026
  • pizza
  • polecam
  • pyszne
★ ★ ★ ★ ★ 12 kwietnia 2026
  • pizza
  • jakość
  • kawa
★ ★ ★ ★ ★ 5 stycznia 2026
  • pizza
  • miły
  • sprawnie
★ ★ ★ ★ ★ 27 grudnia 2025
  • pizza
  • polecam
  • miły
★ ★ ★ ☆ ☆ 15 października 2025
  • pizza
  • kawa
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 9 października 2025
  • pizza
  • polecam
  • jakość

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Na wynos, Na miejscu, Kolacja, Dla samotnych gości, Szybkie danie, Małe dania, Swobodna atmosfera, Cicho, Turyści, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.

Inne pizzeria — Sokołów Podlaski

Mapa konkurencji