Przejdź do treści

Eureka. Bookstore. Stężycka J.

Śrem·★4,18 · na podstawie 289 opinii

Opis

Eureka. Bookstore. Stężycka J. to księgarnia w mieście Śrem. Pełny adres: Dezyderego Chłapowskiego 28/18, 63-100 Śrem, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 289 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,18. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Eureka. Bookstore. Stężycka J.?
Klienci ocenili Eureka. Bookstore. Stężycka J. na 4,2 / 5 na podstawie 289 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,18. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Eureka. Bookstore. Stężycka J. jest otwarte?
Eureka. Bookstore. Stężycka J. działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Eureka. Bookstore. Stężycka J.?
Najmniej tłoczno w Eureka. Bookstore. Stężycka J. bywa w poniedziałek około godziny 09:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy w Eureka. Bookstore. Stężycka J. można płacić kartą?
Tak, Eureka. Bookstore. Stężycka J. akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Eureka. Bookstore. Stężycka J. jest dostępne dla osób na wózku?
Eureka. Bookstore. Stężycka J. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Eureka. Bookstore. Stężycka J.?
Eureka. Bookstore. Stężycka J. oferuje m.in.: brak dostawy, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Eureka. Bookstore. Stężycka J.?
Eureka. Bookstore. Stężycka J. znajduje się pod adresem: Dezyderego Chłapowskiego 28/18, 63-100 Śrem, Poland w mieście Śrem. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★170
4★61
3★25
2★6
1★27

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak dostawy, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne księgarnia — Śrem

Mapa konkurencji