Przejdź do treści

Pieszczoch Sklep zoologiczny

Staszów·4,53 · na podstawie 58 opinii

Opis

Pieszczoch Sklep zoologiczny to sklep zoologiczny w mieście Staszów. Pełny adres: Adama Mickiewicza 32, 28-200 Staszów, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 58 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,53. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, krótka wizyta, karty kredytowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Pieszczoch Sklep zoologiczny?
Klienci ocenili Pieszczoch Sklep zoologiczny na 4,6 / 5 na podstawie 58 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,53. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Pieszczoch Sklep zoologiczny jest otwarte?
Pieszczoch Sklep zoologiczny działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Pieszczoch Sklep zoologiczny można płacić kartą?
Tak, Pieszczoch Sklep zoologiczny akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Pieszczoch Sklep zoologiczny?
Pieszczoch Sklep zoologiczny oferuje m.in.: zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Pieszczoch Sklep zoologiczny?
Pieszczoch Sklep zoologiczny znajduje się pod adresem: Adama Mickiewicza 32, 28-200 Staszów, Poland w mieście Staszów. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★46
4★8
3★0
2★0
1★4

Wybrane opinie klientów

26 maja 2026
  • idealny
30 stycznia 2026
  • cena
  • super
20 sierpnia 2025
  • obsługa
  • wizyta
  • miły
4 maja 2025
  • obsługa
28 stycznia 2025
  • obsługa
  • cena
  • świetne

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

www.orlybranzyzoologicznej.pl

Pieszczoch Sklep zoologiczny - Orły Branży Zoologicznej

Otwórz w Google →

Oferta i udogodnienia

Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking.

Inne sklep zoologiczny — Staszów

Mapa konkurencji