Przejdź do treści

Salon fryzjerski Wojciech Łukasik

Stegna·★4,71 · na podstawie 55 opinii

Oficjalna strona · m.facebook.com

Salon fryzjerski Wojciech Łukasik — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Salon fryzjerski Wojciech Łukasik to salon fryzjerski w mieście Stegna. Pełny adres: Wojska Polskiego 3, 82-103 Stegna, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 55 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,71. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–18:00. Wśród udogodnień: brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, zalecane umawianie wizyt, dobre dla dzieci.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Salon fryzjerski Wojciech Łukasik?
Klienci ocenili Salon fryzjerski Wojciech Łukasik na 4,7 / 5 na podstawie 55 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,71. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Salon fryzjerski Wojciech Łukasik jest otwarte?
Salon fryzjerski Wojciech Łukasik działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Salon fryzjerski Wojciech Łukasik?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Salon fryzjerski Wojciech Łukasik, zadzwoń pod +48 606 466 969 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Salon fryzjerski Wojciech Łukasik jest dostępne dla osób na wózku?
Salon fryzjerski Wojciech Łukasik ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Salon fryzjerski Wojciech Łukasik?
Salon fryzjerski Wojciech Łukasik oferuje m.in.: brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, zalecane umawianie wizyt, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Salon fryzjerski Wojciech Łukasik?
Salon fryzjerski Wojciech Łukasik znajduje się pod adresem: Wojska Polskiego 3, 82-103 Stegna, Poland w mieście Stegna. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Zalecane umawianie wizyt, Dobre dla dzieci.