Przejdź do treści

Vita-Dent

Strzelce Opolskie·4,52 · na podstawie 47 opinii

Opis

Vita-Dent to dentysta w mieście Strzelce Opolskie. Pełny adres: Kardynała Wyszyńskiego 8A, 47-100 Strzelce Opolskie, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 47 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,52. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Vita-Dent?
Klienci ocenili Vita-Dent na 4,8 / 5 na podstawie 47 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,52. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Vita-Dent jest otwarte?
Vita-Dent działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Vita-Dent?
Aby umówić wizytę w Vita-Dent, zadzwoń pod +48 77 463 81 31.
Czy Vita-Dent jest dostępne dla osób na wózku?
Vita-Dent ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Vita-Dent?
Vita-Dent oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Vita-Dent?
Vita-Dent znajduje się pod adresem: Kardynała Wyszyńskiego 8A, 47-100 Strzelce Opolskie, Poland w mieście Strzelce Opolskie. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków.

Inne dentysta — Strzelce Opolskie

Mapa konkurencji