Telefon
Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia
Opis
Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia to warsztat samochodowy w mieście Szamotuły. Pełny adres: 64-500 Szamotuły, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 29 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,60. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, mechanik, zalecane umawianie wizyt.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia?
Klienci ocenili Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia na 4,6 / 5 na podstawie 29 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,60. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia jest otwarte?
Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Jak umówić wizytę w Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia, zadzwoń pod +48 61 292 34 00.
Czy Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia jest dostępne dla osób na wózku?
Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia?
Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, mechanik, zalecane umawianie wizyt. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia?
Pphu Romex Wymiana Oleju Serwis Ogumienia znajduje się pod adresem: 64-500 Szamotuły, Poland w mieście Szamotuły. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★22
4★5
3★0
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
☆
3 marca 2022
- profesjonalny
- miły
- obsługa
★
★
★
★
★
7 czerwca 2021
- profesjonalny
- usługa
- klient
★
★
★
★
★
21 kwietnia 2021
- usługa
- serwis
Klienci szukali też
PREMIO BOJSZCZAK Michał Serwis Opon
Sklep z felgami
★4,49 (241 opinii)
QuatroGum
Wulkanizacja
★4,70 (161 opinii)
Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Mechanik, Zalecane umawianie wizyt.