Przejdź do treści

Bar na Hali Szrenickiej

Szklarska Poręba·4,29 · na podstawie 263 opinii

Opis

Bar na Hali Szrenickiej to restauracja w mieście Szklarska Poręba. Pełny adres: Główny Szlak Sudecki 58/580, 58-580 Szklarska Poręba, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,2 / 5 (na podstawie 263 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,29. Firma jest czynna codziennie w godzinach 8:00–21:00. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, na wynos, na miejscu, brak dostawy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Bar na Hali Szrenickiej?
Klienci ocenili Bar na Hali Szrenickiej na 4,2 / 5 na podstawie 263 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,29. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Bar na Hali Szrenickiej jest otwarte?
Bar na Hali Szrenickiej jest czynne codziennie w godzinach 8:00–21:00.
Kiedy najmniej tłoczno w Bar na Hali Szrenickiej?
Najmniej tłoczno w Bar na Hali Szrenickiej bywa w wtorek około godziny 15:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Bar na Hali Szrenickiej oferuje dostawę lub wynos?
Bar na Hali Szrenickiej oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Czy Bar na Hali Szrenickiej jest dostępne dla osób na wózku?
Bar na Hali Szrenickiej ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Bar na Hali Szrenickiej?
Bar na Hali Szrenickiej oferuje m.in.: miejsca na zewnątrz, na wynos, na miejscu, brak dostawy, świetna kawa, świetne desery. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Bar na Hali Szrenickiej?
Bar na Hali Szrenickiej znajduje się pod adresem: Główny Szlak Sudecki 58/580, 58-580 Szklarska Poręba, Poland w mieście Szklarska Poręba. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★145
4★62
3★25
2★16
1★15

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Miejsca na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Brak dostawy, Świetna kawa, Świetne desery, Świetny wybór herbat, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Brak miejsc dla wózków, Alkohol, Piwo, Kawa, Szybkie danie, Małe dania, Mocne alkohole, Deser, Miejsca siedzące, Brak obsługi kelnerskiej, Bar na miejscu, Toaleta, Swobodna atmosfera, Przytulnie, Cicho, Dobre dla grup, Turyści, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne restauracja — Szklarska Poręba

Mapa konkurencji