www.facebook.com
Plac zabaw
Opis
Plac zabaw to plac zabaw w mieście Tarnowskie Góry. Pełny adres: Pastuszki 2/24, 42-680 Tarnowskie Góry, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 95 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,54. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Plac zabaw?
Klienci ocenili Plac zabaw na 4,7 / 5 na podstawie 95 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,54. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Plac zabaw jest otwarte?
Plac zabaw jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Plac zabaw?
Najmniej tłoczno w Plac zabaw bywa w środa około godziny 01:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Plac zabaw jest dostępne dla osób na wózku?
Plac zabaw ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Plac zabaw?
Plac zabaw znajduje się pod adresem: Pastuszki 2/24, 42-680 Tarnowskie Góry, Poland w mieście Tarnowskie Góry. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★74
4★18
3★1
2★2
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
17 czerwca 2023
- dzieci
- świetne
- fantastyczny
★
★
★
★
★
2 sierpnia 2022
- dzieci
- warto
★
★
★
★
★
11 lipca 2021
- dzieci
- parking
- samochód
★
★
★
★
★
10 lipca 2021
- świetne
★
★
★
★
★
11 sierpnia 2019
- dzieci
- parking
★
★
★
★
★
3 maja 2019
- dzieci
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
mapy.com
Wyniki wyszukiwania „Najlepsze place zabaw - Mapy.com
Otwórz w Google →
gwarek.com.pl
Place zabaw. Jeden z ładniejszych w Tarnowskich Górach
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Slides.