Oficjalna strona
·
lizardking-torun.pl
Klub Muzyczny Lizard King
Opis
Klub Muzyczny Lizard King to klub muzyczny w mieście Toruń. Pełny adres: Mikołaja Kopernika 3, 87-100 Toruń, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: sala koncertowa.
Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 2,012 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,39. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: występy na żywo, brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, bar na miejscu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Klub Muzyczny Lizard King?
Klienci ocenili Klub Muzyczny Lizard King na 4,4 / 5 na podstawie 2,012 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,39. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Klub Muzyczny Lizard King jest otwarte?
Klub Muzyczny Lizard King działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Klub Muzyczny Lizard King?
Najmniej tłoczno w Klub Muzyczny Lizard King bywa w wtorek około godziny 22:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Klub Muzyczny Lizard King jest dostępne dla osób na wózku?
Klub Muzyczny Lizard King ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Klub Muzyczny Lizard King?
Klub Muzyczny Lizard King oferuje m.in.: występy na żywo, brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, bar na miejscu, toaleta, brak restauracji. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Klub Muzyczny Lizard King?
Klub Muzyczny Lizard King znajduje się pod adresem: Mikołaja Kopernika 3, 87-100 Toruń, Poland w mieście Toruń. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★1,307
4★393
3★160
2★53
1★99
Klienci szukali też
Stars Club & Lounge
Klub muzyczny
★4,23 (662 opinie)
Klub NRD
Klub muzyczny
★4,38 (1220 opinii)
Students Club FRAME
Klub nocny
★4,40 (991 opinii)
Oferta i udogodnienia
Występy na żywo, Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Bar na miejscu, Toaleta, Brak restauracji, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.