Przejdź do treści

Media Expert

Toruń·3,83 · na podstawie 712 opinii

Opis

Media Expert to sklep agd w mieście Toruń. Pełny adres: Joachima Lelewela 33, 87-100 Toruń, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,7 / 5 (na podstawie 712 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,83. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawa tego samego dnia.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Media Expert?
Klienci ocenili Media Expert na 3,7 / 5 na podstawie 712 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,83. To wynik nieco poniżej średniej — warto zapoznać się z opiniami przed wizytą.
Kiedy Media Expert jest otwarte?
Media Expert jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Media Expert można płacić kartą?
Tak, Media Expert akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Media Expert jest dostępne dla osób na wózku?
Media Expert ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Media Expert?
Media Expert oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków, wjazd dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Media Expert?
Media Expert znajduje się pod adresem: Joachima Lelewela 33, 87-100 Toruń, Poland w mieście Toruń. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★358
4★119
3★55
2★32
1★148

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Dostawa tego samego dnia, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Montaż, Krótka wizyta, Akumulatory, Elektronika, Ink cartridges, Żarówki, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne sklep agd — Toruń

Mapa konkurencji