Przejdź do treści

Copal Sp. o.o.

Trzcianka·4,73 · na podstawie 47 opinii

Opis

Copal Sp. o.o. to wykonawca balustrad w mieście Trzcianka. Pełny adres: Gen. Władysława Sikorskiego 78, 64-980 Trzcianka, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: producent, warsztat ślusarski.

Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 47 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,73. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–16:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, parking dla wózków, darmowy parking, parking na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Copal Sp. o.o.?
Klienci ocenili Copal Sp. o.o. na 4,7 / 5 na podstawie 47 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,73. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Copal Sp. o.o. jest otwarte?
Copal Sp. o.o. działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Copal Sp. o.o. jest dostępne dla osób na wózku?
Copal Sp. o.o. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Copal Sp. o.o.?
Copal Sp. o.o. oferuje m.in.: wjazd dla wózków, parking dla wózków, darmowy parking, parking na miejscu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Copal Sp. o.o.?
Copal Sp. o.o. znajduje się pod adresem: Gen. Władysława Sikorskiego 78, 64-980 Trzcianka, Poland w mieście Trzcianka. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★37
4★6
3★4
2★0
1★0

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Darmowy parking, Parking na miejscu.