Oficjalna strona
·
karate.turek.net.pl
Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku
Opis
Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku to szkoła karate w mieście Turek. Pełny adres: Powstańców Wielkopolskich 62/700, 62-700 Turek, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 52 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,79. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zajęcia online, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku?
Klienci ocenili Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku na 4,7 / 5 na podstawie 52 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,79. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku jest otwarte?
Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku jest dostępne dla osób na wózku?
Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku?
Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku oferuje m.in.: zajęcia online, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta, przyjazne lgbtq+. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku?
Klub Sportów i Sztuk Walk od 40 lat w Turku znajduje się pod adresem: Powstańców Wielkopolskich 62/700, 62-700 Turek, Poland w mieście Turek. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★48
4★0
3★0
2★0
1★4
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
5 czerwca 2026
- polecam
- profesjonalny
★
★
★
★
★
20 września 2022
- super
- świetne
★
★
★
★
★
15 września 2022
- dzieci
- polecam
- profesjonalny
★
★
★
★
★
28 lipca 2019
- dzieci
★
★
★
★
★
10 stycznia 2018
- dzieci
- świetne
- atmosfera
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Zajęcia online, Usługi na miejscu, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Discounts for kids, Family discount, Darmowy parking przy ulicy, Darmowy parking, Płatny parking przy ulicy.