Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa
Opis
Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa to restauracja w mieście Wańkowa. Pełny adres: Wańkowa 25c, 38-711 Wańkowa, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 151 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,35. Firma jest czynna codziennie w godzinach 11:00–19:00. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, drive-through, na wynos, na miejscu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa?
Kiedy Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa jest otwarte?
Czy Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa przyjmuje rezerwacje?
Czy Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa oferuje dostawę lub wynos?
Czy Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa?
Jak dojechać do Restauracja BIESZCZAD.ski Wańkowa?
Rozkład ocen
Wybrane opinie klientów
- jedzenie
- pizza
- obsługa
- rewelacja
- obsługa
- świetne
- sprawnie
- jedzenie
- obsługa
- czystość
- sumiennie
- porcje
- idealny
- smaczne
Klienci szukali też
Oferta i udogodnienia
Miejsca na zewnątrz, Drive-through, Na wynos, Na miejscu, Brak dostawy, Świetny wybór piwa, Świetna kawa, Świetne desery, Świetny wybór herbat, Śniadanie, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Alkohol, Piwo, Koktajle, Kawa, Jedzenie nocą, Dania organiczne, Szybkie danie, Małe dania, Mocne alkohole, Opcje wegetariańskie, Wino, Deser, Miejsca siedzące.