Przejdź do treści

Affidea Warszawa

Warszawa·4,33 · na podstawie 187 opinii

Opis

Affidea Warszawa to diagnostyka obrazowa w mieście Warszawa. Pełny adres: Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 187 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,33. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–20:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, parking dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Affidea Warszawa?
Klienci ocenili Affidea Warszawa na 4,4 / 5 na podstawie 187 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,33. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Affidea Warszawa jest otwarte?
Affidea Warszawa działa od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00–20:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy Affidea Warszawa jest dostępne dla osób na wózku?
Affidea Warszawa ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Affidea Warszawa?
Affidea Warszawa oferuje m.in.: wjazd dla wózków, parking dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, zalecane umawianie wizyt, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Affidea Warszawa?
Affidea Warszawa znajduje się pod adresem: Al. Solidarności 67, 03-401 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Parking dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne diagnostyka obrazowa — Warszawa

Mapa konkurencji