Oficjalna strona
·
wcit.waw.pl
Warsaw Tourist Information Center
Opis
Warsaw Tourist Information Center to informacja turystyczna w mieście Warszawa. Pełny adres: Plac Zamkowy 1/13, 00-267 Warszawa, Poland.
Średnia ocena klientów to 3,9 / 5 (na podstawie 116 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,30. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Warsaw Tourist Information Center?
Klienci ocenili Warsaw Tourist Information Center na 3,9 / 5 na podstawie 116 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,30. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Warsaw Tourist Information Center jest otwarte?
Warsaw Tourist Information Center jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy Warsaw Tourist Information Center jest dostępne dla osób na wózku?
Warsaw Tourist Information Center ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Warsaw Tourist Information Center?
Warsaw Tourist Information Center oferuje m.in.: wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Warsaw Tourist Information Center?
Warsaw Tourist Information Center znajduje się pod adresem: Plac Zamkowy 1/13, 00-267 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★62
4★21
3★9
2★5
1★19
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
mapy.com
Warsaw Tourist Information (Visitor center) - Mapy.com
Otwórz w Google →
wcit.waw.pl
Warsaw Tourist Information : Royal Castle Square 1/13
Otwórz w Google →
go2warsaw.pl
Explore Warsaw - Go2Warsaw.pl
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci.