Oficjalna strona
·
wlochy.um.warszawa.pl
Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy
Opis
Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy to lodowisko w mieście Warszawa. Pełny adres: Malownicza 31, 02-272 Warszawa, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 89 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,24. Firma jest czynna codziennie w godzinach 9:00–21:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy?
Klienci ocenili Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy na 4,4 / 5 na podstawie 89 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,24. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy jest otwarte?
Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy jest czynne codziennie w godzinach 9:00–21:00.
Kiedy najmniej tłoczno w Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy?
Najmniej tłoczno w Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy bywa w czwartek około godziny 12:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy jest dostępne dla osób na wózku?
Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy?
Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy oferuje m.in.: wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy?
Lodowisko Miejskie Warszawa-Włochy znajduje się pod adresem: Malownicza 31, 02-272 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★66
4★9
3★6
2★1
1★7
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
1 marca 2026
- miejsce
- idealny
- polecam
★
★
★
☆
☆
8 lutego 2026
- jakość
- super
★
★
★
★
★
17 stycznia 2026
- miejsce
- idealny
- obsługa
★
★
★
★
★
11 stycznia 2026
- miejsce
- obsługa
- miły
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.