Przejdź do treści

Szybkie nożyczki

Warszawa·★4,63 · na podstawie 257 opinii

Opis

Szybkie nożyczki to salon fryzjerski w mieście Warszawa. Pełny adres: Cynamonowa 19, 02-777 Warszawa, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 257 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,63. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Szybkie nożyczki?
Klienci ocenili Szybkie nożyczki na 4,4 / 5 na podstawie 257 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,63. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Szybkie nożyczki jest otwarte?
Szybkie nożyczki jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Szybkie nożyczki?
Najmniej tłoczno w Szybkie nożyczki bywa w środa około godziny 19:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w Szybkie nożyczki?
Aby umówić wizytę w Szybkie nożyczki, zadzwoń pod +48 790 209 727 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Szybkie nożyczki jest dostępne dla osób na wózku?
Szybkie nożyczki ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Szybkie nożyczki?
Szybkie nożyczki oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Szybkie nożyczki?
Szybkie nożyczki znajduje się pod adresem: Cynamonowa 19, 02-777 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★192
4★29
3★7
2★7
1★22

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 26 marca 2026
  • świetne
  • polecam
  • klient
★ ★ ★ ★ ☆ 16 marca 2026
  • świetne
  • cena
  • drogo
★ ★ ★ ★ ★ 13 marca 2026
  • polecam
★ ★ ★ ★ ★ 17 lutego 2026
  • świetne
  • polecam
  • cena

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Dobre dla dzieci.

Inne salon fryzjerski — Warszawa

Mapa konkurencji