CentralGsm Skup sprzedaż
Opis
CentralGsm Skup sprzedaż to salon telefoniczny w mieście Warszawa. Pełny adres: 736740740, Chmielna 106, 00-801 Warszawa, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,4 / 5 (na podstawie 109 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,48. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: firma prowadzona przez kobietę, odbiór w sklepie, parking dla wózków, wjazd dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać CentralGsm Skup sprzedaż?
Kiedy CentralGsm Skup sprzedaż jest otwarte?
Czy CentralGsm Skup sprzedaż jest dostępne dla osób na wózku?
Jakie udogodnienia oferuje CentralGsm Skup sprzedaż?
Jak dojechać do CentralGsm Skup sprzedaż?
Klienci szukali też
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Central GSM: Skup telefonów Warszawa
Otwórz w Google →CentralGsm 736 740I 740 Chmielna 106 Warszawa - OLX
Otwórz w Google →CentralGsm Skup sprzedaż telefonów komórkowych Warszawa
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Firma prowadzona przez kobietę, Odbiór w sklepie, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Usługi serwisowe, Used goods, Wi-Fi, Krótka wizyta, Akumulatory, Elektronika, Tylko gotówka, Paid multi-storey car park, Parking płatny, Płatny parking przy ulicy.