Przejdź do treści

ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW

Warszawa·★4,42 · na podstawie 260 opinii

Opis

ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW to siłownia w mieście Warszawa. Pełny adres: Grochowska 170A/lok. 1, 04-357 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: klub fitness, solarium.

Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 260 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,42. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, sauna, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW?
Klienci ocenili ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW na 4,1 / 5 na podstawie 260 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,42. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW jest otwarte?
ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW?
Najmniej tłoczno w ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW bywa w wtorek około godziny 07:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW?
Aby umówić wizytę w ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW, zadzwoń pod +48 696 804 679 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW jest dostępne dla osób na wózku?
ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW?
ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW oferuje m.in.: brak parkingu dla wózków, brak wjazdu dla wózków, sauna, toaleta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW?
ENERGY FITNESS CLUB GROCHÓW znajduje się pod adresem: Grochowska 170A/lok. 1, 04-357 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★135
4★59
3★38
2★10
1★18

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 15 czerwca 2026
  • cena
★ ★ ★ ★ ☆ 11 kwietnia 2026
  • porządek

Klienci szukali też

Oferta i udogodnienia

Brak parkingu dla wózków, Brak wjazdu dla wózków, Sauna, Toaleta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne siłownia — Warszawa

Mapa konkurencji