Przejdź do treści

Imed Sklep

Warszawa·★4,70 · na podstawie 450 opinii

Opis

Imed Sklep to sklep medyczny w mieście Warszawa. Pełny adres: Górczewska 228A, 01-460 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: rehabilitant, sklep ortopedyczny, sklep z łóżkami, sklep z obuwiem ortopedycznym, sklep z wózkami inwalidzkimi.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 450 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,70. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, parking dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Imed Sklep?
Klienci ocenili Imed Sklep na 4,6 / 5 na podstawie 450 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,70. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Imed Sklep jest otwarte?
Imed Sklep działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Imed Sklep można płacić kartą?
Tak, Imed Sklep akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Imed Sklep jest dostępne dla osób na wózku?
Imed Sklep ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Imed Sklep?
Imed Sklep oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, parking dla wózków, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Imed Sklep?
Imed Sklep znajduje się pod adresem: Górczewska 228A, 01-460 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★394
4★13
3★0
2★4
1★39

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 6 lipca 2026
  • profesjonalny
  • miły
  • serdecznie
★ ★ ★ ★ ★ 3 lipca 2026
  • profesjonalny
  • obsługa
  • miły
★ ★ ★ ★ ★ 23 czerwca 2026
  • profesjonalny
  • polecam
  • rzetelnie
★ ★ ★ ★ ★ 20 czerwca 2026
  • profesjonalny
  • klient
★ ★ ★ ★ ★ 13 czerwca 2026
  • profesjonalny
  • obsługa
  • miły
★ ☆ ☆ ☆ ☆ 11 czerwca 2026
  • oszustwo
  • odradzam
★ ★ ★ ★ ★ 4 maja 2026
  • profesjonalny
  • obsługa
  • polecam

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Toalety bez podziału na płeć, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Parking na miejscu.

Inne sklep medyczny — Warszawa

Mapa konkurencji