Telefon
Delikatesy AGA Sklep spożywczy
Opis
Delikatesy AGA Sklep spożywczy to sklep spożywczy w mieście Warszawa. Pełny adres: Tadeusza Rejtana 2, 02-516 Warszawa.
Średnia ocena klientów to 4,1 / 5 (na podstawie 73 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,20. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, brak toalety.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Delikatesy AGA Sklep spożywczy?
Klienci ocenili Delikatesy AGA Sklep spożywczy na 4,1 / 5 na podstawie 73 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,20. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Delikatesy AGA Sklep spożywczy jest otwarte?
Delikatesy AGA Sklep spożywczy jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Delikatesy AGA Sklep spożywczy można płacić kartą?
Tak, Delikatesy AGA Sklep spożywczy akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Delikatesy AGA Sklep spożywczy jest dostępne dla osób na wózku?
Delikatesy AGA Sklep spożywczy ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Delikatesy AGA Sklep spożywczy?
Delikatesy AGA Sklep spożywczy oferuje m.in.: brak dostawy, świetne produkty, wjazd dla wózków, brak toalety, krótka wizyta, karty kredytowe. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Delikatesy AGA Sklep spożywczy?
Delikatesy AGA Sklep spożywczy znajduje się pod adresem: Tadeusza Rejtana 2, 02-516 Warszawa w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Oferta i udogodnienia
Brak dostawy, Świetne produkty, Wjazd dla wózków, Brak toalety, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.