Oficjalna strona
·
prime-next-generation.pl
Prime Next Generation
Opis
Prime Next Generation to sklep z suplementami w mieście Warszawa. Pełny adres: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: sklep internetowy.
Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 26 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,59. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. Wśród udogodnień: dostawa, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Prime Next Generation?
Klienci ocenili Prime Next Generation na 5,0 / 5 na podstawie 26 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,59. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Prime Next Generation jest otwarte?
Prime Next Generation działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w Prime Next Generation można płacić kartą?
Tak, Prime Next Generation akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Prime Next Generation?
Prime Next Generation oferuje m.in.: dostawa, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Prime Next Generation?
Prime Next Generation znajduje się pod adresem: al. Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa, Poland w mieście Warszawa. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★26
4★0
3★0
2★0
1★0
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
5 kwietnia 2026
- polecam
- szybko
- cena
★
★
★
★
★
5 kwietnia 2026
- polecam
- jakość
★
★
★
★
★
2 kwietnia 2026
- polecam
- jakość
- świetne
★
★
★
★
★
2 kwietnia 2026
- polecam
- świetne
★
★
★
★
★
29 marca 2026
- polecam
- jakość
- szybko
★
★
★
★
★
28 marca 2026
- polecam
- wspaniały
★
★
★
★
★
28 marca 2026
- świetne
- szybko
★
★
★
★
★
27 marca 2026
- polecam
- jakość
- świetne
Oferta i udogodnienia
Dostawa, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.