Oficjalna strona
·
mapa.targeo.pl
Viola. Apteka
Opis
Viola. Apteka to apteka w mieście Włocławek. Pełny adres: Budowlanych 6, 87-800 Włocławek, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 27 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,12. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak dostawy, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, medication disposal.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Viola. Apteka?
Klienci ocenili Viola. Apteka na 4,5 / 5 na podstawie 27 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,12. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Viola. Apteka jest otwarte?
Viola. Apteka działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Viola. Apteka?
Najmniej tłoczno w Viola. Apteka bywa w poniedziałek około godziny 07:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy w Viola. Apteka można płacić kartą?
Tak, Viola. Apteka akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Viola. Apteka jest dostępne dla osób na wózku?
Viola. Apteka ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Viola. Apteka?
Viola. Apteka oferuje m.in.: brak dostawy, wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, medication disposal, przyjazne lgbtq+, przyjazne osobom trans. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Viola. Apteka?
Viola. Apteka znajduje się pod adresem: Budowlanych 6, 87-800 Włocławek, Poland w mieście Włocławek. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★21
4★2
3★2
2★0
1★2
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
2 marca 2026
- miły
- obsługa
★
★
★
★
★
1 marca 2026
- profesjonalny
- klient
- zespół
★
★
★
★
★
18 sierpnia 2025
- miły
★
★
★
★
★
23 maja 2025
- miły
- obsługa
- polecam
★
☆
☆
☆
☆
12 marca 2025
- niegrzeczny
★
★
★
★
★
13 września 2024
- miły
- obsługa
- profesjonalny
Klienci szukali też
Apteka PIGUŁKA
Apteka
★4,13 (81 opinii)
DOZ pharmacy care about health
Apteka
★4,21 (122 opinie)
Apteka Społeczna na Placu Wolności Grupa Nowa Farmacja
Apteka
★4,14 (53 opinie)
Oferta i udogodnienia
Brak dostawy, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Medication disposal, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking.