Przejdź do treści

Kwiaciarnia Rikka

Włocławek·4,64 · na podstawie 27 opinii

Opis

Kwiaciarnia Rikka to kwiaciarnia w mieście Włocławek. Pełny adres: Kasprowicza 20, 87-810 Włocławek, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 27 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,64. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, brak parkingu dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Kwiaciarnia Rikka?
Klienci ocenili Kwiaciarnia Rikka na 4,9 / 5 na podstawie 27 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,64. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Kwiaciarnia Rikka jest otwarte?
Kwiaciarnia Rikka działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Kwiaciarnia Rikka można płacić kartą?
Tak, Kwiaciarnia Rikka akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Kwiaciarnia Rikka?
Kwiaciarnia Rikka oferuje m.in.: dostawa, brak parkingu dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Kwiaciarnia Rikka?
Kwiaciarnia Rikka znajduje się pod adresem: Kasprowicza 20, 87-810 Włocławek, Poland w mieście Włocławek. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★26
4★0
3★0
2★0
1★1

Wybrane opinie klientów

25 lutego 2026
  • polecam
  • miły
  • klient
29 maja 2025
  • polecam
  • pięknie
27 października 2024
  • miły
25 października 2024
  • polecam
  • fantastyczny
3 sierpnia 2024
  • odradzam
6 marca 2024
  • miejsce
26 maja 2023
  • pięknie
21 lutego 2020
  • pięknie
  • miły
  • obsługa

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Brak parkingu dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne kwiaciarnia — Włocławek

Mapa konkurencji