Drzewo na środku drogi
Opis
Drzewo na środku drogi to atrakcja turystyczna w mieście Wódka. Pełny adres: Jęczmienna 25, 92-701 Wódka, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 62 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,62. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: brak parkingu dla wózków, brak restauracji, dobre dla dzieci.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Drzewo na środku drogi?
Klienci ocenili Drzewo na środku drogi na 4,8 / 5 na podstawie 62 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,62. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Drzewo na środku drogi jest otwarte?
Drzewo na środku drogi jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Jakie udogodnienia oferuje Drzewo na środku drogi?
Drzewo na środku drogi oferuje m.in.: brak parkingu dla wózków, brak restauracji, dobre dla dzieci. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Drzewo na środku drogi?
Drzewo na środku drogi znajduje się pod adresem: Jęczmienna 25, 92-701 Wódka, Poland w mieście Wódka. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Oferta i udogodnienia
Brak parkingu dla wózków, Brak restauracji, Dobre dla dzieci.