Oficjalna strona
·
wkformaty.pl
Wrocławski Klub Formaty
Dom kultury WrocławCentrum sztuki WrocławKlub muzyczny WrocławPlacówka edukacyjna WrocławSala koncertowa Wrocław
Opis
Wrocławski Klub Formaty to dom kultury w mieście Wrocław. Pełny adres: Samborska 3/5, 54-615 Wrocław, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: centrum sztuki, klub muzyczny, placówka edukacyjna, sala koncertowa.
Średnia ocena klientów to 4,7 / 5 (na podstawie 282 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,62. Firma działa przez 5 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Wrocławski Klub Formaty?
Klienci ocenili Wrocławski Klub Formaty na 4,7 / 5 na podstawie 282 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,62. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Wrocławski Klub Formaty jest otwarte?
Wrocławski Klub Formaty działa przez 5 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Wrocławski Klub Formaty?
Najmniej tłoczno w Wrocławski Klub Formaty bywa w piątek około godziny 12:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Wrocławski Klub Formaty jest dostępne dla osób na wózku?
Wrocławski Klub Formaty ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Wrocławski Klub Formaty?
Wrocławski Klub Formaty oferuje m.in.: parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, karty kredytowe, karty płatnicze. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Wrocławski Klub Formaty?
Wrocławski Klub Formaty znajduje się pod adresem: Samborska 3/5, 54-615 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★228
4★36
3★9
2★3
1★6
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
23 listopada 2025
- profesjonalny
★
★
★
★
★
17 listopada 2025
- miły
- miejsce
Klienci szukali też
Hotel Jazz Wrocław
Hotel
★4,26 (1080 opinii)
Nietota
Bar koktajlowy
★4,57 (1864 opinie)
MDK Fabryczna
Dom kultury
★4,62 (169 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
wkformaty.pl
Wrocławski Klub Formaty | instytucja kultury
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Wrocławski Klub Formaty | Wroclaw - Facebook
Otwórz w Google →
www.instagram.com
Wrocławski Klub Formaty (@wkformaty) · Wroclaw - Instagram
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Karty kredytowe, Karty płatnicze.