Przejdź do treści

JagodoveLove kawiarnia /cukiernia

Wrocław·4,46 · na podstawie 600 opinii

Opis

JagodoveLove kawiarnia /cukiernia to kawiarnia w mieście Wrocław. Pełny adres: Adama Kopycińskiego 1b, 52-131 Wrocław, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 600 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,46. Firma jest czynna codziennie w godzinach 8:00–21:00. Wśród udogodnień: miejsca na zewnątrz, na wynos, na miejscu, brak dostawy.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać JagodoveLove kawiarnia /cukiernia?
Klienci ocenili JagodoveLove kawiarnia /cukiernia na 4,5 / 5 na podstawie 600 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,46. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy JagodoveLove kawiarnia /cukiernia jest otwarte?
JagodoveLove kawiarnia /cukiernia jest czynne codziennie w godzinach 8:00–21:00.
Kiedy najmniej tłoczno w JagodoveLove kawiarnia /cukiernia?
Najmniej tłoczno w JagodoveLove kawiarnia /cukiernia bywa w czwartek około godziny 08:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy JagodoveLove kawiarnia /cukiernia oferuje dostawę lub wynos?
JagodoveLove kawiarnia /cukiernia oferuje odbiór na wynos. Szczegóły dostępne w lokalu lub na stronie firmy.
Czy JagodoveLove kawiarnia /cukiernia jest dostępne dla osób na wózku?
JagodoveLove kawiarnia /cukiernia ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje JagodoveLove kawiarnia /cukiernia?
JagodoveLove kawiarnia /cukiernia oferuje m.in.: miejsca na zewnątrz, na wynos, na miejscu, brak dostawy, świetna kawa, świetne desery. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do JagodoveLove kawiarnia /cukiernia?
JagodoveLove kawiarnia /cukiernia znajduje się pod adresem: Adama Kopycińskiego 1b, 52-131 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★486
4★26
3★25
2★17
1★46

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Miejsca na zewnątrz, Na wynos, Na miejscu, Brak dostawy, Świetna kawa, Świetne desery, Świetny wybór herbat, Śniadanie, Dla samotnych gości, Dobre do pracy z laptopem, Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Brak parkingu dla wózków, Alkohol, Piwo, Koktajle, Kawa, Szybkie danie, Małe dania, Brunch, Kolacja, Deser, Miejsca siedzące, Obsługa kelnerska, Toaleta, Swobodna atmosfera, Przytulnie, Cicho, Modnie, Studenci.

Inne kawiarnia — Wrocław

Mapa konkurencji