Przejdź do treści

NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o.

Wrocław·3,10 · na podstawie 208 opinii

Opis

NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. to klinika medyczna w mieście Wrocław. Pełny adres: plac Świętego Macieja 8, 50-244 Wrocław, Poland.

Średnia ocena klientów to 2,4 / 5 (na podstawie 208 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 3,10. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o.?
Klienci ocenili NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. na 2,4 / 5 na podstawie 208 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 3,10.
Kiedy NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. jest otwarte?
NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o.?
Wymagane jest wcześniejsze umówienie. Aby umówić wizytę w NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o., zadzwoń pod +48 71 321 60 03 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. jest dostępne dla osób na wózku?
NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o.?
NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. oferuje m.in.: wjazd dla wózków, miejsca dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta, przyjazne lgbtq+, przyjazne osobom trans. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o.?
NZOZ Multi-Medyk Sp. z o. o. znajduje się pod adresem: plac Świętego Macieja 8, 50-244 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków, Miejsca dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Przyjazne LGBTQ+, Przyjazne osobom trans, Wizyta po umówieniu, Zalecane umawianie wizyt, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.

Inne klinika medyczna — Wrocław

Mapa konkurencji