Oficjalna strona
·
facebook.com
St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park
Opis
St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park to kościół w mieście Wrocław. Pełny adres: aleja Dąbska, 51-621 Wrocław, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 216 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,68. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park?
Klienci ocenili St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park na 4,8 / 5 na podstawie 216 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,68. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park jest otwarte?
St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Czy St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park jest dostępne dla osób na wózku?
St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park?
St. John of Nepomunk Church in Szczytnicki Park znajduje się pod adresem: aleja Dąbska, 51-621 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★186
4★21
3★6
2★2
1★1
Wybrane opinie klientów
★
★
★
★
★
18 stycznia 2026
- lokal
- miejsce
Klienci szukali też
Wrocław Cathedral
Katedra
★4,76 (11146 opinii)
Kościół Kierunek
Kościół protestancki
★4,69 (53 opinie)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
halastulecia.pl
Church Of St. John of Nepomuk - Hala Stulecia
Otwórz w Google →
www.inyourpocket.com
St. John of Nepomuk's Church in Wrocław | In Your Pocket
Otwórz w Google →
mapadotacji.gov.pl
The renovation of the church in the Szczytnicki Park in Wroclaw
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków.