Oficjalna strona
·
mar-cell.pl
Mar-cell
Opis
Mar-cell to salon telefoniczny w mieście Wrocław. Pełny adres: Długa 68d, 53-633 Wrocław, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,3 / 5 (na podstawie 42 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,49. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Mar-cell?
Klienci ocenili Mar-cell na 4,3 / 5 na podstawie 42 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,49. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Mar-cell jest otwarte?
Mar-cell działa od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00–17:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w Mar-cell można płacić kartą?
Tak, Mar-cell akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Mar-cell jest dostępne dla osób na wózku?
Mar-cell ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Mar-cell?
Mar-cell oferuje m.in.: wjazd dla wózków, krótka wizyta, karty kredytowe, karty płatnicze, płatności zbliżeniowe nfc. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Mar-cell?
Mar-cell znajduje się pod adresem: Długa 68d, 53-633 Wrocław, Poland w mieście Wrocław. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
WORLDTEL
Salon telefoniczny
★4,57 (508 opinii)
GSM accessories NOKTEL
Salon telefoniczny
★4,57 (146 opinii)
GreenGadget
Akcesoria telefoniczne
★4,63 (29 opinii)
GREXOR
Salon telefoniczny
★4,67 (314 opinii)
Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.