Sushi Club
Opis
Sushi Club to sushi bar w mieście Wrocław. Pełny adres: Szczytnicka 54, 50-382 Wrocław, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,8 / 5 (na podstawie 150 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,70. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa bezkontaktowa, dostawa, drive-through, na wynos.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Sushi Club?
Kiedy Sushi Club jest otwarte?
Czy Sushi Club oferuje dostawę lub wynos?
Jakie udogodnienia oferuje Sushi Club?
Jak dojechać do Sushi Club?
Rozkład ocen
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
Sushi Club Wrocław: Menu
Otwórz w Google →Home - Sushi Club Wrocław
Otwórz w Google →Sushi Club: Sushi Wrocław, доставка суші, sushi delivery
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Dostawa bezkontaktowa, Dostawa, Drive-through, Na wynos, Na miejscu, Lunch, Kolacja, Dla samotnych gości, Jedzenie nocą, Małe dania, Opcje wegańskie, Opcje wegetariańskie, Catering, Swobodna atmosfera, Przytulnie, Cicho, Modnie, Turyści, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.