Przejdź do treści

Akumulatory Września – Dostawcy Prądu

Września·★4,75 · na podstawie 138 opinii

Oficjalna strona · dostawcypradu.pl

Akumulatory Września – Dostawcy Prądu — zobacz ofertę

Otwórz w Google →

Opis

Akumulatory Września – Dostawcy Prądu to sklep z akumulatorami w mieście Września. Pełny adres: Malinowa 2, 62-300 Września, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,9 / 5 (na podstawie 138 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Akumulatory Września – Dostawcy Prądu?
Klienci ocenili Akumulatory Września – Dostawcy Prądu na 4,9 / 5 na podstawie 138 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Akumulatory Września – Dostawcy Prądu jest otwarte?
Akumulatory Września – Dostawcy Prądu działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00. W weekendy jest nieczynne.
Czy w Akumulatory Września – Dostawcy Prądu można płacić kartą?
Tak, Akumulatory Września – Dostawcy Prądu akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Jakie udogodnienia oferuje Akumulatory Września – Dostawcy Prądu?
Akumulatory Września – Dostawcy Prądu oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, zakupy stacjonarne, usługi na miejscu, krótka wizyta, akumulatory. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Akumulatory Września – Dostawcy Prądu?
Akumulatory Września – Dostawcy Prądu znajduje się pod adresem: Malinowa 2, 62-300 Września, Poland w mieście Września. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★135
4★1
3★0
2★0
1★2

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 18 czerwca 2026
  • obsługa
  • świetne
★ ★ ★ ★ ★ 29 maja 2026
  • szybko
  • miejsce
  • wymiana
★ ★ ★ ★ ★ 16 stycznia 2026
  • miły
  • obsługa
★ ★ ★ ★ ★ 11 stycznia 2026
  • polecam
  • pracownicy
★ ★ ★ ★ ★ 9 stycznia 2026
  • polecam
  • miły
  • profesjonalny
★ ★ ★ ★ ★ 31 grudnia 2025
  • polecam
  • szybko
  • idealny

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Zakupy stacjonarne, Usługi na miejscu, Krótka wizyta, Akumulatory, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Parking na miejscu.

Inne sklep z akumulatorami — Września

Mapa konkurencji