Oficjalna strona
·
xtremefitness.pl
Xtreme Fitness Zabrze
Opis
Xtreme Fitness Zabrze to siłownia w mieście Zabrze. Pełny adres: aleja Szczęście Ludwika 2b, 41-807 Zabrze, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 397 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,68. Firma działa 7 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: zajęcia online, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Xtreme Fitness Zabrze?
Klienci ocenili Xtreme Fitness Zabrze na 4,6 / 5 na podstawie 397 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,68. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Xtreme Fitness Zabrze jest otwarte?
Xtreme Fitness Zabrze jest czynne 7 dni w tygodniu — sprawdź dokładny grafik w sekcji "Godziny otwarcia".
Kiedy najmniej tłoczno w Xtreme Fitness Zabrze?
Najmniej tłoczno w Xtreme Fitness Zabrze bywa w wtorek około godziny 06:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Jak umówić wizytę w Xtreme Fitness Zabrze?
Aby umówić wizytę w Xtreme Fitness Zabrze, zadzwoń pod +48 666 368 909 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Czy Xtreme Fitness Zabrze jest dostępne dla osób na wózku?
Xtreme Fitness Zabrze ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Xtreme Fitness Zabrze?
Xtreme Fitness Zabrze oferuje m.in.: zajęcia online, usługi na miejscu, parking dla wózków, wjazd dla wózków, toaleta dla wózków, toaleta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Xtreme Fitness Zabrze?
Xtreme Fitness Zabrze znajduje się pod adresem: aleja Szczęście Ludwika 2b, 41-807 Zabrze, Poland w mieście Zabrze. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Rozkład ocen
5★323
4★34
3★14
2★7
1★19
Klienci szukali też
Slim Gym Studio Zabrze klub fitness
Klub fitness
★4,75 (127 opinii)
Just GYM
Siłownia
★4,53 (703 opinie)
ReShape – siłownia
Klub fitness
★4,61 (1405 opinii)
Smart Gym Zabrze – Arena
Siłownia
★4,70 (1828 opinii)
System595
Klub fitness
★4,82 (160 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.xtremefitness.pl
Zabrze - Xtreme Fitness
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Xtreme Fitness Zabrze - Facebook
Otwórz w Google →
www.xtremefitness.pl
Xtreme Fitness: Strona główna
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Zajęcia online, Usługi na miejscu, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Toaleta dla wózków, Toaleta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC.