Przejdź do treści

Przejście podziemne

Zakopane·★4,29 · na podstawie 35 opinii

Opis

Przejście podziemne to centrum handlowe w mieście Zakopane. Pełny adres: Krupówki, 34-500 Zakopane, Poland.

Średnia ocena klientów to 3,9 / 5 (na podstawie 35 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,29. Obiekt jest czynny całą dobę przez 7 dni w tygodniu.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Przejście podziemne?
Klienci ocenili Przejście podziemne na 3,9 / 5 na podstawie 35 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,29. To solidny wynik świadczący o dobrym poziomie usług.
Kiedy Przejście podziemne jest otwarte?
Przejście podziemne jest czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu.
Kiedy najmniej tłoczno w Przejście podziemne?
Najmniej tłoczno w Przejście podziemne bywa w poniedziałek około godziny 19:00 — to dobra pora na spokojną wizytę bez kolejek.
Czy Przejście podziemne jest dostępne dla osób na wózku?
Przejście podziemne ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jak dojechać do Przejście podziemne?
Przejście podziemne znajduje się pod adresem: Krupówki, 34-500 Zakopane, Poland w mieście Zakopane. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★18
4★7
3★3
2★2
1★5

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ☆ 21 lutego 2026
  • zespół
★ ★ ★ ★ ★ 15 lipca 2019
  • miejsce

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Wjazd dla wózków.

Inne centrum handlowe — Zakopane

Mapa konkurencji