Przejdź do treści

Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI

Zamość·4,49 · na podstawie 160 opinii

Opis

Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI to salon łazienek w mieście Zamość. Pełny adres: Lubelska 86, 22-400 Zamość, Poland. Profil firmy obejmuje również kategorie: sklep ogólnospożywczy.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 160 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,49. Firma działa przez 6 dni w tygodniu. Wśród udogodnień: dostawa, odbiór w sklepie, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI?
Klienci ocenili Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI na 4,6 / 5 na podstawie 160 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,49. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Kiedy Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI jest otwarte?
Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI działa przez 6 dni w tygodniu. Pełen grafik znajdziesz w sekcji "Godziny otwarcia".
Czy w Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI można płacić kartą?
Tak, Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI akceptuje płatności kartami debetowymi, kredytowymi oraz zbliżeniowe NFC.
Czy Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI jest dostępne dla osób na wózku?
Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI?
Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI oferuje m.in.: dostawa, odbiór w sklepie, dostawa tego samego dnia, parking dla wózków, wjazd dla wózków, krótka wizyta. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI?
Eurobud ŁAZIENKI PŁYTKI znajduje się pod adresem: Lubelska 86, 22-400 Zamość, Poland w mieście Zamość. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★124
4★17
3★10
2★3
1★6

Wybrane opinie klientów

25 czerwca 2026
  • obsługa
  • klient
  • polecam
11 lutego 2026
  • obsługa
  • miły
11 października 2025
  • obsługa
  • cena
  • miły
17 października 2023
  • obsługa
  • klient
  • polecam
5 stycznia 2023
  • klient
29 grudnia 2022
  • obsługa
  • polecam
  • cena
11 czerwca 2021
  • obsługa
  • klient
  • idealny
23 grudnia 2020
  • odradzam
  • rozczarowany

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Dostawa, Odbiór w sklepie, Dostawa tego samego dnia, Parking dla wózków, Wjazd dla wózków, Krótka wizyta, Karty kredytowe, Karty płatnicze, Płatności zbliżeniowe NFC, Darmowy parking, Parking na miejscu.

Inne salon łazienek — Zamość

Mapa konkurencji