Przejdź do treści

Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA

Zielona Góra·★4,75 · na podstawie 29 opinii

Oficjalna strona · muzyczka.auto.pl

Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA — umów wizytę

Otwórz w Google →

Opis

Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA to szkoła jazdy w mieście Zielona Góra. Pełny adres: 2, Kupiecka 25, 65-426 Zielona Góra, Poland.

Średnia ocena klientów to 4,6 / 5 (na podstawie 29 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,75. Otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA?
Klienci ocenili Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA na 4,6 / 5 na podstawie 29 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,75. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA jest otwarte?
Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA działa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–18:00. W weekendy jest nieczynne.
Jak umówić wizytę w Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA?
Aby umówić wizytę w Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA, zadzwoń pod +48 500 189 900 lub skorzystaj ze strony internetowej firmy.
Jak dojechać do Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA?
Ośrodek Szkolenia Kierowców MUZYCZKA znajduje się pod adresem: 2, Kupiecka 25, 65-426 Zielona Góra, Poland w mieście Zielona Góra. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★26
4★0
3★0
2★0
1★3

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 11 lutego 2025
  • polecam
  • świetne
  • atmosfera
★ ★ ★ ★ ★ 20 listopada 2024
  • wspaniały
  • profesjonalizm
★ ★ ★ ★ ★ 29 października 2024
  • profesjonalizm
  • kompetentny
★ ★ ★ ★ ★ 9 stycznia 2024
  • polecam
  • czystość
  • sumiennie
★ ★ ★ ★ ★ 26 maja 2021
  • świetne
  • wspaniały
  • szybko
★ ★ ★ ★ ★ 12 października 2019
  • polecam
  • atmosfera
  • serdecznie
★ ★ ★ ★ ★ 17 października 2018
  • polecam
  • świetne
  • atmosfera

Klienci szukali też

Inne szkoła jazdy — Zielona Góra

Mapa konkurencji