Przejdź do treści

Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia

Żłobek·★4,81 · na podstawie 43 opinii

Oficjalna strona · snieznebieszczady.pl

Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia — strona internetowa

Otwórz w Google →

Opis

Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia to wypożyczalnia skuterów śnieżnych w mieście Żłobek. Pełny adres: Żłobek 17, 38-710 Żłobek, Poland.

Średnia ocena klientów to 5,0 / 5 (na podstawie 43 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,81. Firma jest czynna codziennie w godzinach 7.00 am–6.00 pm. Wśród udogodnień: usługi na miejscu, toalety bez podziału na płeć, dobre dla dzieci, darmowy parking.

Najczęściej zadawane pytania

Czy warto wybrać Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia?
Klienci ocenili Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia na 5,0 / 5 na podstawie 43 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,81. To plasuje firmę w gronie najlepiej ocenianych obiektów tego typu.
Kiedy Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia jest otwarte?
Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia jest czynne codziennie w godzinach 7.00 am–6.00 pm.
Jakie udogodnienia oferuje Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia?
Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia oferuje m.in.: usługi na miejscu, toalety bez podziału na płeć, dobre dla dzieci, darmowy parking, parking na miejscu. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia?
Bieszczady skutery śnieżne wypożyczalnia znajduje się pod adresem: Żłobek 17, 38-710 Żłobek, Poland w mieście Żłobek. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.

Rozkład ocen

5★43
4★0
3★0
2★0
1★0

Wybrane opinie klientów

★ ★ ★ ★ ★ 26 stycznia 2026
  • polecam
  • pięknie
★ ★ ★ ★ ★ 22 stycznia 2026
  • polecam
  • świetne
  • rodziny
★ ★ ★ ★ ★ 10 stycznia 2026
  • polecam
  • świetne
  • super
★ ★ ★ ★ ★ 11 stycznia 2025
  • polecam
  • super
  • profesjonalny
★ ★ ★ ★ ★ 4 lutego 2024
  • świetne
  • super
★ ★ ★ ★ ★ 21 lutego 2023
  • polecam
  • pięknie
  • miły

Klienci szukali też

Firma w sieci

Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.

Oferta i udogodnienia

Usługi na miejscu, Toalety bez podziału na płeć, Dobre dla dzieci, Darmowy parking, Parking na miejscu.

Inne wypożyczalnia skuterów śnieżnych — Żłobek

Mapa konkurencji