www.waze.com
Plac zabaw
Opis
Plac zabaw to plac zabaw w mieście Żory. Pełny adres: 44-240 Żory, Poland.
Średnia ocena klientów to 4,5 / 5 (na podstawie 40 opinii), a wskaźnik BTS wynosi 4,49. Wśród udogodnień: wjazd dla wózków, slides, swings.
Najczęściej zadawane pytania
Czy warto wybrać Plac zabaw?
Klienci ocenili Plac zabaw na 4,5 / 5 na podstawie 40 opinii. Wskaźnik BTS (Biznes TOP Score) wynosi 4,49. To wynik powyżej średniej dla swojej kategorii.
Czy Plac zabaw jest dostępne dla osób na wózku?
Plac zabaw ma wjazd dostosowany dla osób na wózku. Pełna lista udogodnień dla osób z niepełnosprawnościami w sekcji "Oferta i udogodnienia".
Jakie udogodnienia oferuje Plac zabaw?
Plac zabaw oferuje m.in.: wjazd dla wózków, slides, swings. Pełną listę znajdziesz w sekcji "Oferta i udogodnienia" niżej.
Jak dojechać do Plac zabaw?
Plac zabaw znajduje się pod adresem: 44-240 Żory, Poland w mieście Żory. Aby wyznaczyć trasę nawigacji, kliknij przycisk "Wyznacz trasę" w prawym górnym rogu mapy na górze strony.
Klienci szukali też
Figlolandia
Sala zabaw
★4,52 (319 opinii)
Przystanek Zachód – siłownia, palenisko, plac zabaw
Plac zabaw
★4,52 (25 opinii)
Firma w sieci
Wzmianki o firmie znalezione przez Google na innych portalach.
www.youtube.com
Park Cegielnia w Żorach -rewelacyjny plac zabaw - YouTube
Otwórz w Google →
www.facebook.com
Figlolandia Żory | Zory - Facebook
Otwórz w Google →Oferta i udogodnienia
Wjazd dla wózków, Slides, Swings.